Przykład 1. ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY (AZS) na tle alergicznym.

 

Atopowe zapalenie skóryFot. Beata Pogorzelska

 

Chłopiec lat 5, z objawami bardzo silnego AZS (atopowe zapalenie skóry). Testy BICOM OPTIMA wykazały alergię na białko jaja kurzego, białko mleka krowiego, pszenicę, grzyby Candida Albicans, roztocza kurzu domowego (alergeny centralne) i kilka innych alergenów pokarmowych. Z powodu silnego świądu w zgięciach łokciowych powstały już ranki od drapania i wtórnych zakażeń bakteryjnych. Zmiany skórne występowały także na twarzy. Rodzice byli bezsilni i zrozpaczeni. Leczenie objawowe w postaci stosowania maści sterydowych i antybiotyków pomagało tylko na krótko i powodowało wiele skutków ubocznych. Chłopiec był rozdrażniony, niewyspanie z powodu ciągłego swędzenia skóry powodowało napady złości i agresji.

Stan skóry chłopca po terapii odczulania

Stan skóry po odczulaniu wszystkich wykrytych alergenów

Fot. Beata Pogorzelska

 

Na zdjęciu stan skóry chłopca po terapii odczulania 2 alergenów centralnych (pszenica i mleko krowie) biorezonansem BICOM OPTIMA.

Świąd skóry ustąpił całkowicie, skóra wraca do normalnego wyglądu.

 

Przykład 2. Zmiany skórne wywołane przez toksyny pasożytów.

 

Zmiany skórne wywołane przez toksyny

Fot. Beata Pogorzelska 

 

Na zdjęciu dziewczynka lat 8. Widoczne swędzące czerwone zmiany skórne na wewnętrznej stronie ud na wysokości kolan.
Testy BICOM OPTIMA wykazały obciążenie pasożytami (włosogłówka i lamblia).

Kolano dziewczynki po terapii

Fot. Beata Pogorzelska 

 

Na zdjęciu skóra na nodze dziewczynki po terapii eliminacji pasożytów biorezonansem BICOM OPTIMA. Wszystkie krosty zniknęły, świąd skóry ustąpił całkowicie.

Przykład 3. Wysypka na dekolcie w wyniku podrażnienia przez toksyny pasożytów.

 

Wysypka w wyniku podrażnienia przez toksyny pasożytów

Fot. Beata Pogorzelska

 

 Na zdjęciu dziewczynka lat 7. Widoczne czerwone zmiany skórne na dekolcie, skóra sucha i swędząca. Testy obciążeń na aparacie BICOM OPTIMA wykazały obecność pasożyta (włosogłówka).

 

Stan skóry po serii 7 sesji eliminujących

Fot. Beata Pogorzelska

 

Ta sama dziewczynka po serii 7 sesji eliminujących pasożyta metodą biorezonansu na urządzeniu BICOM OPTIMA. Stan skóry powrócił do normalnego wyglądu. Wszystkie zmiany ustąpiły całkowicie. Od ponad roku dziewczynka nie ma problemów ze skórą.