REFERENCJE

Przykład 1.  ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY  (AZS) na tle alergicznym.

IMAG3608
Fot. Beata Pogorzelska

Powyżej: Chłopiec lat 5, z objawami bardzo silnego AZS (atopowe zapalenie skóry).  Testy BICOM OPTIMA wykazały alergię na białko jaja kurzego, białko mleka krowiego, pszenicę, grzyby Candida Albicans, roztocza kurzu domowego (alergeny centralne) i kilka innych alergenów pokarmowych. Z powodu silnego świądu w zgięciach łokciowych powstały już ranki  od drapania i wtórnych zakażeń bakteryjnych.  Zmiany skórne występowały  także na twarzy. Rodzice byli bezsilni i zrozpaczeni.  Leczenie objawowe w postaci stosowania maści sterydowych i antybiotyków pomagało tylko na krótko i powodowało wiele skutków ubocznych. Chłopiec był rozdrażniony,  niewyspanie z powodu ciągłego swędzenia skóry powodowało napady złości i agresji.

IMAG3894
Fot. Beata Pogorzelska

Na zdjęciu powyżej stan skóry chłopca po terapii odczulania 2 alergenów centralnych (pszenica i mleko krowie) biorezonansem BICOM OPTIMA.
Świąd skóry ustąpił całkowicie, skóra wraca do normalnego wyglądu. 

 

PO terapii pasozyty_03_2018

 

 

 

 

Fot. Beata Pogorzelska

 

Stan skóry w zgięciach łokciowych po zakończeniu całego cyklu odczulania wszystkich wykrytych alergenów. Pokarmy wcześniej uczulające są obecnie
w pełni tolerowane.

 

Przykład 2.  Zmiany skórne wywołane przez toksyny pasożytów.

Kolano_przed terapią
Fot. Beata Pogorzelska 

Na zdjęciu powyżej dziewczynka lat 8. Widoczne swędzące czerwone zmiany skórne na wewnętrznej stronie ud na wysokości kolan.
Testy BICOM OPTIMA wykazały obciążenie pasożytami (włosogłówka i lamblia).

Kolano_po terapii
Fot. Beata Pogorzelska

Na zdjęciu powyżej skóra na nodze dziewczynki po terapii eliminacji pasożytów biorezonansem BICOM OPTIMA. Wszystkie krosty zniknęły, świąd skóry ustąpił całkowicie.

Przykład 3.  Wysypka na dekolcie w wyniku podrażnienia przez toksyny pasożytów.

Dekolt_przed terapia

Fot. Beata Pogorzelska

Na zdjęciu powyżej dziewczynka lat 7.  Widoczne czerwone zmiany skórne na dekolcie,  skóra sucha i swędząca. Testy obciążeń na aparacie BICOM OPTIMA wykazały obecność  pasożyta (włosogłówka).

Dekolt_po terapii

Fot. Beata Pogorzelska

Powyżej ta sama dziewczynka po serii 7 sesji eliminujących pasożyta metodą biorezonansu na urządzeniu BICOM OPTIMA. Stan skóry powrócił do normalnego wyglądu.  Wszystkie zmiany ustąpiły całkowicie.  Od ponad roku  dziewczynka nie ma problemów ze skórą