CO NAS WYRÓŻNIA

Nasz gabinet specjalizuje się w przeprowadzaniu testów i terapii metodą biorezonansu. W gabinecie przyjmuje dyplomowany terapeuta, uprawniony do obsługi aparatu BICOM OPTIMA, wyszkolony i posiadający wymagane certyfikaty uprawniające do pracy metodą biorezonansu, wydane przez firmę Monadith Biomed s.c., jedynego przedstawiciela na Polskę producenta sprzętu BICOM OPTIMA.
 
BICOM OPTIMA, to certyfikowany sprzęt niemieckiech firmy REGUMED GmbH - obecnie najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do biorezonansu na świecie.
W Polsce działa tylko kilkanaście urządzeń tej klasy. W Warszawie obecnie tylko nasz gabinet dysponuje sprzętem tej klasy.
 
Zabiegi w naszym gabinecie są wykonywane każdorazowo z wykorzystaniem wszystkich możliwości technicznych jakie daje aparat do biorezonansu tej klasy co BICOM OPTIMA. To oznacza, że nie wykonujemy połowicznych terapii ograniczjących się do zastosowaniu 1 programu terapeutycznego. W czasie pierwszej wizyty terapeuta przeprowadza rozmowę i wywiad zdrowotny z klientem, tak, aby  proponowana terapia i dobór  konkretnych programów  terapeutycznych był jak najbardziej optymalny dla danej osoby.