CO NAS WYRÓŻNIA

Gabinet Terapii Biorezonansowej

BIO OPTIMA, to gabinet terapii biorezonansowych zlokalizowany na warszawskiej Woli. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu testów i terapii metodą biorezonansu. W gabinecie przyjmuje dyplomowany terapeuta, uprawniony do obsługi aparatu BICOM OPTIMA, wyszkolony i posiadający wymagane certyfikaty uprawniające do pracy metodą biorezonansu, wydane przez firmę Monadith Biomed s.c., wyłącznego przedstawiciela na Polskę producenta sprzętu BICOM OPTIMA.

BICOM OPTIMA, to certyfikowany sprzęt niemieckiej firmy REGUMED GmbH – obecnie najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do biorezonansu na świecie. W Polsce działa tylko kilkanaście urządzeń tej klasy.

Zabiegi w naszym gabinecie są wykonywane każdorazowo z wykorzystaniem wszystkich możliwości technicznych jakie daje aparat do biorezonansu tej klasy co BICOM OPTIMA. To oznacza, że nie wykonujemy połowicznych terapii ograniczających się do zastosowania jednego programu terapeutycznego. W czasie pierwszej wizyty terapeuta przeprowadza rozmowę i wywiad zdrowotny z klientem, tak, aby proponowany schemat całej terapii oraz dobór konkretnych programów terapeutycznych w czasie każdej sesji był jak najbardziej optymalny dla danej osoby w danym dniu.