badania na pasożyty

Gabinet Diagnostyki i Terapii Biorezonansowych Bio Optima (Warszawa) proponuje Państwu profesjonalne badania na pasożyty. Testy i terapie w naszym gabinecie prowadzone są przez certyfikowanych terapeutów metody biorezonansu, wyszkolonych przez firmę Monadith Biomed s.c. – jedynego przedstawiciela na Polskę niemieckiego producenta sprzętu Bicom Optima – firmę Regumed GmbH .
Nasze badania wykryją wszystkie niepożądane rodzaje pasożytów w Twoim organizmie i dadzą solidną podstawę do skutecznego leczenia.

 

ATESTY PRĄDOWE !!!

Nasz gabinet zlokalizowany w Warszawie posiada aktualny certyfikat kalibracji aparatu Bicom Optima oraz zaświadczenie o zgodności z normą PN-EN 62353 DIN VDE 0751, której stosowanie od 2014 roku jest bezwzględnym obowiązkiem wszystkich właścicieli i użytkowników sprzętu medycznego.

W rozumieniu tej normy badaniu podlegają elektryczne urządzenia medyczne, zasilane energią elektryczną i stosowane w diagnostyce, leczeniu oraz likwidacji dolegliwości spowodowanych chorobą, rekonwalescencją lub niepełnosprawnością pacjenta.
Najsurowsze wymagania stawiane są wszystkim urządzeniom bezpośrednio podłączanym do ciała pacjenta (EEG, EKG, defibrylatory, aparaty Bicom (wszystkich wersji ), inne aparaty do biorezonansu etc.).

Badania muszą być wykonywane:
- okresowo co 2 lata jeśli urządzenie nie było w autoryzowanym serwisie – każdorazowo po naprawie urządzenia lub komponentu zestawu.

W naszym gabinecie w Warszawie pracujemy na najnowszej aparaturze BICOM OPTIMA. Wykonujemy:
- badania na pasożyty,
- testy na obecność innych patogenów tj bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy, metale, pestycydy (450 patogenów),
- całą gamę testów alergicznych (450 alergenów) i terapie odczulające,
- terapie eliminujące zidentyfikowane obciążenia,
- analizę stanu narządów z wykorzystaniem meridianów (elementy medycyny chińskiej)
- inne terapie wg wskazań 

maszyna